Intencje mszalne

Niedziela 08.10. 2017 7.30 O Boże błogosławieństwo dla członkiń Róży Matki Bożej Różańcowej 9.00 30 rocz. chrztu Alicji Joanny Włodarskiej – od Ojca Chrzestnego 9.00 + Jan Walków 5 rocz. śm. 10.30 + Franciszek Barłożewski 4 rocz. śm. 10.30 + Rozalia Śmietana – 8 greg 12.00 Za Parafian 12.00 + Marian Karnas 20 rocz. śm. […]

Czytaj dalej

Niedziela 01.10. 2017 7.30 + Andrzej Sulmiński – 1 greg. 9.00 + Rozalia Śmietana – 1 greg 9.00 ++ Stanisław, Józefa, ++ z rodziny 10.30 + Teresa Wiercińska od męża Waldemara 10.30 + Sławomir Sobierski 4 rocz. śm. 12.00 + Lidia Henszel od uczestników pogrzebu 12.00 W intencji p. Michała Dworczyka z okazji imienin 18.00 […]

Czytaj dalej

Niedziela 24.09. 2017 7.30 + Stanisław Podgórski 8 r. śm. 9.00 + Radek 9.00 + Paweł Szczęsny 3 r. śm. od rodziny 10.30  + Roland Siodłak  18 r. śm. 10.30 + Barbara i Andrzej Bochniak 26 r. śm. 12.00 + Józef Kobylarz 5 r. śm. 12.00 W intencji Krystyny i Mariana Łyczkowskich z okazji 50 […]

Czytaj dalej

Niedziela 17.09. 2017 7.30 + Henryk Maciejewski 14 r.śm., ++ z rodziny 9.00 65 r. chrztu Ryszarda Krukowskiego – Petehyrycz – dziękczynna za dar wiary 9.00 + Piotr Rems od rodziny Gralewiczów ze Strzegomia 10.30 + Eberhard Grafe – 17 greg. 10.30 + Lidia Henszel od siostry Janiny z rodziną 12.00 + Jan Sroczyński 15 […]

Czytaj dalej

Niedziela 10.09. 2017 7.30 + Stanisław Piwowarczyk 3 r.śm. 9.00 + Lidia Henszel – od siostry Heleny z rodziną 9.00 + Marian Maślankowski z racji imienin za życia 10.30 W intencji Anety i Bogusława w 25 rocz. ślubu, Doroty i Tomasza w 20 rocz. ślubu, Agnieszki i Pawła w 3 rocz. ślubu 10.30 ++ Janina, […]

Czytaj dalej

Niedziela 03.09. 2017 7.30 + Krystyna Zawadzka od uczestników pogrzebu 7.30 W intencji Patryka Ciepielewskiego z okazji 18 rocznicy urodzin 9.00 + Marian Maślankowski z racji 90 urodzin za życia 9.00 + Leon + Katarzyna Puchalscy 10.30 + Kazimierz Nosal 3 r. śm i Janina Nosal 12.00 + Roman, + Józefa, + Maria, + Józef […]

Czytaj dalej

Niedziela 27.08. 2017 7.30 + Franciszek 37 r. śm, + Tadeusz 28 r. śm. 9.00 + Jan Mickiewicz 4 r. śm, + Eufrozyna Mickiewicz 25 r. śm, + Wacław Mickiewicz 10 r. śm. 10.30 + Andrzej Ziembicki 1 r. śm. 10.30 ++ Krystyna, Tadeusz Strzępek 12.00 + Jan Kwiatkowski 10 r. śm, ++ rodzice z […]

Czytaj dalej

Niedziela 20.08. 2017 7.30 + Maria 14 rocz. śm., + Edward 15 rocz. śm. Cieśliccy, + Andrzej Cieślicki 1 rocz. śm. 9.00 + Radek 10.30 + Jacek Mazur 3 rocz. śm. 10.30 ++ Stanisława i Władysław Kaczmarscy oraz Tadeusz Kaczmarski 12.00 + Genowefa Bernad – 20 greg. 18.00 + Antoni Ciureja 2 rocz. śm.   […]

Czytaj dalej

Niedziela 13.08. 2017 7.30 + Aleksander Aczkasowski 9.00 Dziękczynna w 65 r. ur. Krystyna Pietrzak 10.30 ++ rodzice Janina i Franciszek, ++ bracia Zdzisław, Franciszek 12.00 Dziękczynna w 4. rocz. urodzin Jakuba 18.00 + Genowefa Bernad – 13 greg.   Poniedziałek  14.08. 2017 7.00 + Genowefa Bernad – 14 greg. 18.00 + Albin Kopeć 7 […]

Czytaj dalej

Niedziela 06.08. 2017 7.30 + Piotr Pasielak, Lidia Pytlik, Edward Pytlik 9.00 + Jadwiga Hibner – 5 r.śm. 10.30 + Genowefa Bernad – 6 greg. 12.00 + Marek Kowalski 18.00 + Władysław Bajwoł – z racji urodzin za życia   Poniedziałek  07.08. 2017 7.00 + Genowefa Bernad – 7 greg. 18.00  W int. Antosia w […]

Czytaj dalej