Parafia św. Jerzego i Matki Bożej Różańcowej w Wałbrzychu

• 26 lipca 2014

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 27.07.2014r.

Przypominamy, że kancelaria parafialna  w czasie wakacji czynna jest  bez zmian tzn.:

wtorek i czwartek 16:00 – 17:30

sobota               09:00 – 10:00

w ważnych sprawach o każdej porze dnia.

Od poniedziałku do piątku o godz. 17:30  różaniec.  W czwartek po mszy św. o godz. 18:00  adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy z okazją do spowiedzi . Zapraszamy.

W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca, okazja do spowiedzi przed każdą mszą świętą.

W I piątek miesiąca o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia z mszą świętą; w I sobotę miesiąca o godz. 08:00 różaniec z mszą świętą w intencji Róż Różańcowych.

Przyszła niedziela I miesiąca – adoracyjna.

W tym tygodniu Kościół wspomina :

wtorek – św. Marty

czwartek – św. Ignacego Loyoli, kapłana

piątek – św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i dK

W tym tygodniu 30 lipca w środę wyrusza XI Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę; zapisy u ks. Mateusza i ks. Macieja.

Uczestnicy pielgrzymki duchowej mogą ( jeśli chcą ) złożyć dobrowolną ofiarę na cel pielgrzymki.

Są do nabycia nowe numery „Niedzieli”  i „Gościa Niedzielnego”.

Pierwszego  sierpnia S. Przełożona Bogumiła odchodzi z Wałbrzycha na nową placówkę w Bardo Śląskim. Msza święta w intencji s. Bogumiły będzie odprawiona w tym dniu o godz. 07:00, zapraszamy.

Wszystkim Parafianom i Gościom serdecznie dziękujemy za życzliwość, modlitwy i ofiary. Niech dobry Bóg Wam i Waszym Rodzinom błogosławi w rozpoczynającym się tygodniu.