Witamy na stronie parafii św. Jerzego i MB Różańcowej w Wałbrzychu - Biały Kamień

(74) 84 77 280

Ogłoszenia parafialne

 • 22 sierpnia 2014

  Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXIII niedzielę zwykłą w ciągu roku 15. 11 2015


  1. Dzisiejsza taca w całości przeznaczona jest na ŚDM. Dziś Siostra Maria Rachela ze zgromadzenia sióstr św. Elżbiety mówi o Misjach, można również zaopatrzyć się u niej w ikonę św. Rodziny. Serdecznie witamy siostrę w naszej parafii
  2. Zakończyły się modlitwy wypominkowe, serdecznie dziękujemy tym, którzy modlili się za zmarłych. Bóg Zapłać
  3. Można zamawiać już intencje mszalne na 2016 rok w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej
  4. Nabożeństwa w tym tygodniu według stałego porządku. W poniedziałek modlitwy do św. Jerzego i za ofiarodawców kościoła, we wtorek nabożeństwo do JPII, w środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w czwartek po wieczornej Mszy św. adoracja i okazja do spowiedzi.
  5. W przyszła niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela Roku Liturgicznego. Za dwa tyg. rozpoczniemy adwent.
  6. Ofiarę na remont dachu złożyli:
  Rodzina Bogu wiadoma 50zł
  7. Za tydzień w niedzielę o gorz. 18.00 Msza św. ku czci św. Rity, po mszy św. nabożeńśtwo i poświęcenie róż. Po Mszy św. w salce na plebanii będzie można również zaopatrzyć się w dewocjonalia związane z kultem św. Rity jak również z bogatą literaturą. Prosimy Bractwo św. Rity o udział w uroczystych strojach
  8. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej, Niedziela, Gość Niedzielny cenie 5 zł, i Rycerz Niepokalanej
  9. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na bieżące potrzeby naszej parafii.