Witamy na stronie parafii św. Jerzego i MB Różańcowej w Wałbrzychu - Biały Kamień

(74) 84 77 280

Ogłoszenia parafialne

 • 22 sierpnia 2014

  Ogłoszenia Duszpasterskie na I. Niedzielę Wielkiego Postu 22. 02. 2015


  1. Dziś o godz. 18.00 Msza św. ku czci św. Rity, patronki spraw trudnych i beznadziejnych, po Mszy św. nabożeństwo i poświęcenie róż. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.30. Dziś ministranci rozprowadzają przy kościele po Mszach św. ulotki na temat spowiedzi wielkanocnej, oczywiście bezpłatnie.
  2. W piątki Droga Krzyżowa o godz. 9.00 i 17.30, zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież.
  3. W poniedziałek zapraszamy na nabożeństwo do św. Jerzego, w środę do MB Nieustającej Pomocy a w czwartek godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy po wieczornej Mszy św i okazja do spowiedzi św.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych zbiórka na Misje „Ad Gentes”
  5. Przypominamy, że do końca kwietnia w salce na plebanii będzie funkcjonował punkt pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych PIT za 2014 z uwzględnieniem 1% odpisu od podatku na konto fundacji Nasza Przyszłość w każdą sobotę o godz. 10.00 do 11.30
  6. Serdecznie dziękujemy Panu Szczepanowi Kamińskiemu za wykonane prace w kościele i zakrystii, za wykonanie puszki „Jałmużna Postna”
  7. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i Niedzieli

   Wszystkim tygodniowym solenizantom i jubilatom oraz parafianom i miłym gościom życzymy wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu i na cały Wielki Post oraz dziękujemy za wspólną modlitwę i śpiew, za ofiary złożone na bieżące potrzeby naszej parafii. Niech Bóg Wam błogosławi w nowym tygodniu pracy, szkoły i wypoczynk