Witamy na stronie parafii św. Jerzego i MB Różańcowej w Wałbrzychu - Biały Kamień

• 22 sierpnia 2014

Ogłoszenia Duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą 05. lipca 2015

1. Rozpoczęły się wakacje, bardzo serdecznie witamy miłych gości, życzymy dzieciom, młodzieży, katechetom, nauczycielom i rodzicom spokojnego i bezpiecznego wypoczynku.

2. Zapraszamy na wspólną modlitwę do naszej świątyni, w tygodniu Msze Święte o godz. 7 i 18 a w niedzielę o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00, kancelaria czynna we wtorki w czwartki od 16 do 17.30 i w soboty od 9 do 10.

3. Od poniedziałku do piątku o 17.30 różaniec w intencji ojczyzny oraz litania do krwi Chrystusa, w poniedziałek nabożeństwo do św. Jerzego, w środę nowenna do MB nieustającej Pomocy. W czwartek po Mszy Św. wieczornej godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do spowiedzi. Zapraszamy.

4. W dniach 30 lipca-9 sierpnia wyrusza po raz kolejny piesza pielgrzymka na Jasną Górę, więcej informacji u ks. Mateusza. Kto nie może iść pieszo, a chce modlitewnie wesprzeć pielgrzymów może zapisać się do tzw. Grupy duchowego uczestnictwa. Można przy tej okazji też złożyć dobrowolną ofiarę, która będzie przeznaczona na cele pielgrzymki. Na ostatni etap, w dniu 9 sierpnia planowany jest wyjazd autokarem wspólnie z parafią św Barbary. Koszt to ok 60 zł.

5. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej, „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

6. Informujemy, że woda na cmentarzu jest dost epna od godz. 7.30 do 21, bardzo też prosimy, aby nie wprowadzać na cmentarz psów.

7. Wszystkim parafianom i gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, składane ofiary oraz życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej na cały nadchodzący tydzień