Parafia św. Jerzego i Matki Bożej Różańcowej w Wałbrzychu

• 19 lipca 2014

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ w „ciągu roku” 20.07.2014r.

W tym tygodniu msze św. o godz. 07:00 i 18:00; od poniedziałku do piątku o godz. 17:30  różaniec.  Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W czwartek po mszy św. o godz. 18:00  adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 19:30. Zapraszamy.

Zachęcamy do pójścia  na pielgrzymkę . 30 lipca z Wałbrzycha wyrusza XI Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Z naszej parafii będzie szedł  ks. Mateusz, zapraszamy  szczególnie młodzież ale też i starszych.  Będzie również grupa duchowego uczestnictwa, którą poprowadzi ks. Maciej. Na ostatni etap tj; 9-go sierpnia  ( sobota ) planowana jest pielgrzymka autobusowa koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii  i kancelarii

W tym tygodniu Kościół wspomina :

wtorek – św. Marii Magdaleny

środa – św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy

czwartek – św. Kingi dziewicy

piątek – św. Jakuba, Ap

sobota – świętych Joachima i Anny , Rodziców NMP

W piątek , 25 lipca w dniu świętego Krzysztofa, patrona kierowców, po mszy św. wieczornej poświęcenie pojazdów i modlitwa w intencji wszystkich kierowców. Serdecznie zapraszamy.

Są do nabycia nowe numery „Niedzieli” – cena 5,00 zł  i „Gościa Niedzielnego”  - 4,50 zł. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim PARAFIANOM i GOŚCIOM serdecznie dziękujemy za życzliwość, modlitwy i ofiary. Niech dobry Bóg Wam błogosławi i obdarza Was pokojem.