Parafia św. Jerzego i Matki Bożej Różańcowej w Wałbrzychu

• 22 sierpnia 2014

Ogłoszenia Duszpasterskie na 3. Niedzielę Zwykłą 25. stycznia 2015

1. Zakończyła się Wizyta Duszpasterska, tzw Kolęda, serdecznie dziękujemy rodzinom, z którymi spotykaliśmy się, Bóg zapłać za bardzo miłą i rodzinną atmosferę oraz za złożone ofiary. Część tych ofiar zostanie przekazana na  Świdnicką Kurię Biskupią oraz na Wyższe Seminarium Duchowne w Świdnicy. W tym roku kapłana po kolędzie przyjęło 48.1 % rodzin zamieszkujących naszą parafię. Jest to o 1.1 % więcej w stosunku do poprzedniego roku i aż o 2 % więcej niż w roku 2013.
        2. Trwają ferie. Życzymy spokojnego i bezpiecznego wypoczynku. Zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie.
        3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest według prośby ks. biskupa na Katedrę Świdnicką

(obrazek z gdesz.com)

3. 21. lutego w parafii dekanalnej pw. Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Wyszyńskiego rozpoczną się nauki przedmałżeńskie Mszą św. o godz. 17.00. Informacje są umieszczone na tablicy ogłoszeń i na naszej stronie internetowej parafiaswjerzego.pl. KLIKNIJ TUTAJ
        4. W poniedziałek zapraszamy na nabożeństwo do św. Jerzego, w środę do MB Nieustającej Pomocy a w czwartek godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy po wieczornej Mszy św i okazja do spowiedzi św.
        5. Są do nabycia nowe numery Gościa Niedzielnego i Niedzieli
        6. W tym tygodniu wspominamy:
    - w poniedziałek św. bpów Tymoteusza i Tytusa
    - we wtorek bł. Jerzego Matulewicza bpa
    - w środę św. Tomasza z Akwinu
    - w piątek Rocznica poświęcenia Katedry Świdnickiej
    - w sobotę św. Jan Bosko, kapł
        7. Ofiarę na kościół złożyła rodzina Gawlików 50zł. Bóg Zapłać
        8. Przyszła niedziela jest niedzielą adoracyjną
        9. Wszystkim tygodniowym solenizantom i jubilatom oraz parafianom i miłym gościom życzymy wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu i dziękujemy za wspólną modlitwę i śpiew oraz za ofiary złożone na bieżące potrzeby naszej parafii. Niech Bóg Wam błogosławi w nowym tygodniu pracy i wypoczynku