Witamy na stronie parafii św. Jerzego i MB Różańcowej w Wałbrzychu - Biały Kamień

• 22 sierpnia 2014

Ogłoszenia Duszpasterskie na I. Niedzielę Wielkiego Postu 22. 02. 2015

1. Dziś o godz. 18.00 Msza św. ku czci św. Rity, patronki spraw trudnych i beznadziejnych, po Mszy św. nabożeństwo i poświęcenie róż. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.30. Dziś ministranci rozprowadzają przy kościele po Mszach św. ulotki na temat spowiedzi wielkanocnej, oczywiście bezpłatnie.
    2. W piątki Droga Krzyżowa o godz. 9.00 i 17.30, zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież.
    3. W poniedziałek zapraszamy na nabożeństwo do św. Jerzego, w środę do MB Nieustającej Pomocy a w czwartek godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy po wieczornej Mszy św i okazja do spowiedzi św.
    4. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych zbiórka na Misje „Ad Gentes”
    5. Przypominamy, że do końca kwietnia w salce na plebanii będzie funkcjonował punkt pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych PIT za 2014 z uwzględnieniem 1% odpisu od podatku na konto fundacji Nasza Przyszłość w każdą sobotę o godz. 10.00 do 11.30
    6. Serdecznie dziękujemy Panu Szczepanowi Kamińskiemu za wykonane prace w kościele i zakrystii, za wykonanie puszki „Jałmużna Postna”
    7. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i Niedzieli