Witamy na stronie parafii św. Jerzego i MB Różańcowej w Wałbrzychu - Biały Kamień

• 09 lipca 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie na 22. Niedzielę Zwykłą 28. 08. 2016

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na remont dachu naszego kościoła, za tydzień niedziela adoracyjna. Za tydzień również uroczystości upamiętniające 77. rocznicę agresji Niemiec na Polskę w Rogoźnicy. W imieniu ks. Biskupa Ignacego Deca zapraszamy na godz. 11.15 do Rogoźnicy.
        W przyszłą niedzielę zapraszamy także na Mszę św. o godz. 9.00 w intencji s. Rozalii z racji jej imienin. Dostojną Solenizantkę polecamy modlitwom parafian.
    2. Nabożeństwa w tym tygodniu bez zmian, Różaniec o pokój na świecie codziennie o godz. 17.30, zapraszamy. W środę na nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy przynosimy ze sobą intencje na kartce, które kapłan odczytuje podczas nabożeństwa. Gotowe kartki na prośby, podziękowania i dziękczynienia są do pobrania na stoliku.
         W czwartek po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy ofiarowana w intencji o nowe powołania kapłańskie i zakonne, w piątek o 15.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego. Kartki na miesięczne wypominki do pobrania na ostatniej ławce kościoła. W sobotę o 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP, a kapłani udadzą się do chorych ok. godz. 8.30
    3. W tym tygodniu rozpocznie się Nowy Rok Szkolny i Katechetyczny. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w piątek o 17.15. Zachęcamy dzieci, które w tym roku były u I. Komunii św. do pierwszopiątkowej spowiedzi. Szczegóły przekażą katecheci na lekcjach religii. Przypominamy również rodzicom dzieci przedszkolnych, że w każdym przedszkolu jest możliwość zorganizowania lekcji religii. Wymaga się jedynie, by z odpowiednią prośbą rodzice zgłosili się do dyrektora placówki.
    4. Trwają prace remontowe na dachu naszego kościoła, od strony plebanii.
    5. Są do nabycia nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Kalendarz na 2017 rok będzie można nabyć w przyszłą niedzielę
    6. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy przyjemnego tygodnia i zapraszamy do uczestnictwa w naszym życiu parafialnym. Dziękujemy za złożone dziś ofiary z przeznaczeniem na remont dachu naszego kościoła. Prosimy o bezpieczny powrót do domów naszych gości