Parafia św. Jerzego i Matki Bożej Różańcowej w Wałbrzychu

• 22 sierpnia 2014

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku 24. sierpnia 2014

1. Rozpoczyna się ostatni tydzień wakacji, serdecznie zapraszamy wszystkich parafian oraz gości do wspólnej modlitwy.
    2. Od poniedziałku do piątku włącznie o 17.30 zapraszamy na różaniec, w sobotę i niedzielę o 6.30. W środę o godz. 18.00 przed Mszą św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
    3. W czwartek po Mszy św. wieczornej godzinna adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy do godz. 19.30 i okazja do spowiedzi świętej, serdecznie zapraszamy
    4. Są do nabycia nowe numery Gościa Niedzielnego i Niedzieli. W Gościu Niedzielnym dodatek gratis – płyta cd z pierwszą częścią nagranego Dzienniczka Siostry Faustyny.
    5. W tym tygodniu wspominamy:
    we wtorek Uroczystość MB Częstochowskiej
    w środę św. Moniki
    w czwartek św. Augustyna, bpa i DK
    w piątek Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
    w sobotę św. Róży z Limy
    6. Ofiarę na remont dachu kościoła złożyli Sabina i Janusz Jamróg 200zł. Serdeczne Bóg Zapłać
    7. W przyszłą sobotę 30 sierpnia od rana do godz. 11.00 będzie można przynosić na parking parafialny zużyty sprzęt RTV i AGD, który zostanie spieniężony przez fundację „Pomoc kościołowi w potrzebie”. Fundacja uzyskane pieniądze przekaże dla terenów misyjnych. Więcej informacji na naszej stronie internetowej (kliknij)
    8. W przyszłą niedzielę uroczystość odpustowa w parafii MB Częstochowskiej na Konradowie o godz. 11.00. Pielgrzymka na odpust z Sanktuarium MB Bolesnej wyruszy po Koronce do Bożego Miłosierdzia o godz. 8.45, a z kościoła Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 9.00. Trasa obu pielgrzymek będzie przebiegała przez wąwóz wzdłuż dawnej trasy kolejowej. Na odpust serdecznie zaprasza ks. Proboszcz Marek Zołoteńki
    9. Parafianom i miłym gościom serdecznie dziękujemy za życzliwość, modlitwy, wspólny śpiew i ofiary. Niech Dobry Bóg Wam błogosławi i obdarza Was pokojem.