Ogłoszenia parafialne (14 maja 2017 r.)

1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym we wtorek święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.

2. W dniu dzisiejszym ze względu na I komunię św. porządek mszy św.
w naszej parafii będzie nieco inny. Msze św. będą odprawiane o godz. 7.30, 9.00, 11.00 – komunijna, oraz o 18.00.

3. Jutro na mszy św. o godz. 18.00 Biskup Świdnicki Ignacy Dec udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.

4. We wtorek po mszy wieczornej odbędzie się Zebranie Rady Parafialnej.

5. W najbliższą niedzielę na mszy o godz. 10.30 przypada rocznica I komunii św. Dzieci rocznicowe swoją spowiedź będą miały w sobotę 20 maja o godz. 10.30.

6. Darmowe porady prawne w naszej parafii odbywają się w każdy wtorek
o godz. 17.00 w salce na plebanii.

7. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30 połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W czwartki po mszy św. wieczornej.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i pogłębiania swojej wiedzy religijnej. Do nabycia nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

9. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli: śp. Maria Szlachta, Kazimierz Trawiński oraz Krystyna Zawadzka. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają
w pokoju wiecznym. Amen.