Ogłoszenia parafialne (20 października 2019 r.)

1. Przeżywamy XXIX Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu we wtorek wspominamy św. Jana Pawła II
  2. Trwa miesiąc październik, nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:15. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
  3. Zapraszamy dzieci do scholii parafialnej. Kolejne spotkanie scholii dziecięcej w poniedziałek o godz. 16:30 na plebanii.
  4. We wtorek 22 października nabożeństwo do św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.00.
  5. Zbliża się miesiąc listopad. Modlitwy wypominkowe będą odprawiane w naszym kościele w dniach od 2 do 11 listopada
    o godz. 17.15. Oprócz tego wzorem ubiegłych lat w dniach od 2 do 8 listopada do kaplicy cmentarnej na godz. 15.00 na nabożeństwo w intencji dusz czyśćcowych. Kartki wypominkowe znajdują się z tyłu kościoła, prosimy o czytelne wypełnianie.
  6. Dziś o godz. 16:00 odbędzie się kolejne spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  7. Za tydzień przypada ostatnia niedziela miesiąca. Taca zbierana będzie na prace remontowe.
  8. Do nabycia nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  9. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Józef Kazimierski; Danuta Markiel; Bożena Nowak. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…