Pielgrzymka dzieci do Barda Śl.

Serdecznie zapraszam rodziców dzieci Pierwszokomunijnych do wzięcia udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce do Barda Śl.

Pielgrzymka obejmuje program:

7.00 – Wyjazd sprzed kościoła św. Jerzego i MB Różańcowej
9.15 – Rejestracja grup
9.45 – Powitanie dzieci i pielgrzymów przez Kustosza Sanktuarium  Ojca Mirosława Grakowicza
10.00 –  Prezentacja poszczególnych grup
11.00 –  Eucharystia pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Ignacego Deca z zawierzeniem dzieci Matce Bożej
12.15 – Posiłek (dzieci zabierają ze sobą suchy prowiant, organizatorzy zapewniają herbatę i słodką bułkę)
13.00 – Występ dziecięcego zespołu muzycznego MAŁY ASYŻ z Wrocławia.

(Zespół Mały Asyż kilkakrotnie był laureatem festiwali piosenki religijnej, a także brał udział w programach telewizyjnych: Ziarno, Budowanie na skale, W kręgu wiary. Nagrał kilka teledysków dla TV Trwam a jego piosenki plasowały się na pierwszych miejscach list przebojów Radia Rodzina i Radia Maryja. Ostatnio występował z takimi formacjami, jak: Chór i Orkiestra Stowarzyszenia Mozart 2003, Krzysztof Kiljański, Golec Orkiestra i Arka Noego).

13.45 – Nabożeństwo majowe przed Najświętszym Sakramentem oraz ucałowanie Figurki Matki Bożej
14.30 – Zakończenie pielgrzymki

Koszt pielgrzymki to 25 zł, rodzice mile widziani. Zapisy w zakrystii bądź bezpośrednio u mnie.

Pozdrawiam, ks. Maciej