Duszpasterze

PROBOSZCZ:

ks. Chromy Zbigniew, dr, KHKKW, święcony 22.05.2004 r. w Katedrze Świdnickiej, ustanowiony proboszczem 11.02.2017 – Wałbrzych, św. Jerzego i Matki Bożej Różańcowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIKARIUSZE:

ks. Jarosław Buczyński – święcony 25 maja 2019 roku w Katedrze Świdnickiej, ustanowiony wikariuszem na Białym Kamieniu w 2019 roku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ks. Artur Merholc – święcony 19 maja 2012 roku w Katedrze Świdnickiej, ustanowiony wikariuszem na Białym Kamieniu w 2019 roku