Ogłoszenia Duszpasterskie na 28. niedzielę zwykłą 9. 10. 2016

 

  1. Dzisiaj Mszą św. o godz. 16.00 kończymy Rekolekcje Fatimskie pod przewodnictwem ks. bpa Adama Bałabucha. Serdecznie zapraszamy. Figura MB Fatimskiej zostanie przekazana do parafii św. Józefa Robotnika. Dziś nie będzie Mszy św. o godz. 12.00 i 18.00
  2. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia z racji Niedzieli Papieskiej, która obchodzona jest w dniu dzisiejszym. Za tydzień również odbędzie się liczenia wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do Komunii św.
  3. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30, pozostałe nabożeństwa w tygodniu według stałego porządku. W czwartek po Mszy św. wieczornej ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, przynosimy ze sobą świece.
  4. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska
  5. Trwa zbiórka płodów ziemi i ofiar pieniężnych na WSD w Świdnicy. Ofiary indywidualne można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  6. W sobotę 15. października odbędzie się I. Ogólnopolska Pielgrzymka Kolejarzy pod Krzyż Święty na Chełmcu i będzie ona połączona z VII. Pieszą Pielgrzymką Wałbrzyską w rocznicę poświęcenia Krzyża Milenijnego na szczycie Chełmca. Rozpoczęcie o godz. 9.30 na placu budowy kościoła na Konradowie. Więcej informacji w gablocie parafialnej
  7. Są do nabycia nowe numery Gościa Niedzielnego i Niedzieli
  8. We wtorek o godz. 17.00 Darmowe porady prawne w salce na plebanii.