Ogłoszenia Duszpasterskie na 31. niedzielę zwykłą 30. 10. 2016

 1. 16. października odbyło się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do Komunii św. U nas w tę niedzielę było obecnych 917 osób (na 8600), do Komunii przystąpiło 547 osób. W ubiegłą niedzielę na Misje zebraliśmy 810zł 90gr.
 2. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą odprawiane w kościele o godz. 7.30, 9.00 i 10.30. O godz. 12.00 Msza św. na cmentarzu parafialnym, która będzie odprawiona w intencji naszych bliskich zmarłych. Po mszy św. procesja i możliwość poświęcenia nowych pomników. 1. listopada na Cmentarzu Parafialnym ministranci będą zbierać ofiary do puszek na WSD w Świdnicy
 3. 2. listopada Msze św. tylko w kościele o godz. 7.00, 9.00 i 18.00
 4. Na stoliku wyłożone są kartki na wypominki. Kartki mają wydrukowane daty. Prosimy wybierać takie daty, które najbardziej odpowiadają rodzinie i w miarę możliwości przyjść całą rodziną na nabożeństwo. Wypominki składamy na tacy w kopertach bądź przynosimy do zakrystii. W tym tygodniu nabożeństwa wypominkowe w środę, czwartek i piątek o godz. 17.30
 5. W dniach 1 – 8 listopada można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami KLIKNIJ TUTAJ
 6. Jutro ostatnie nabożeństwo różańcowe, nabożeństwa w tygodniu według stałego porządku.
 7. Przypominamy również o konieczności prolongaty grobów swoich bliskich. Pełna lista grobów nieopłaconych a także grobów, których ważność upływa w tym roku kalendarzowym, znajduje się na naszej stronie internetowej parafiaswjerzego.pl w zakładce Aktualności, u pana Zenona z kwiatami oraz w kancelarii parafialnej. Opłat za grób dokonujemy tylko w kancelarii parafialnej.
 8. Trwają prace remontowe na wieży kościoła. Ofiarę na ten cel złożyliBarbara Skieresz 50złJadwiga Kucharenko 250zł

  Ofiarodawcy anonimowi złożyli: 100 i 200 zł, Bóg zapłać

 9. W dniach 5-6 listopada w Aqua Zdroju odbędą się III Rekolekcje Diecezjalne, 5. listopada dla młodzieży a 6. dla starszych. Zapisy do 28. października i szczegółowe informacje na stronie Diecezji Świdnickiej. Zachęcamy do uczestnictwa w tych rekolekcjach
 10. Są do nabycia nowe numery Gościa Niedzielnego i Niedzieli
 11. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W czwartek modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne, w piątek o 15.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych (kartki wyłożone na ostatniej ławce kościoła – nie mylić z wypominkami), po Mszy św. wieczornej Droga Krzyżowa, w sobotę o 8.00 Różaniec i Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP. W sobotę kancelaria czynna od 9.30 do 10.00, kapłani udadzą się do chorych ok. godz. 8.30.
 12. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy przyjemnego tygodnia pełnego zadumy nad naszym życiem, które się nie kończy, lecz tylko się zmienia, dziękujemy za ofiary złożone na bieżące potrzeby naszej parafii. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach podczas wyjazdów na groby naszych bliskich, apelujemy o uprzejmość za kierownicą i bezpieczną jazdę.