Ogłoszenia Duszpasterskie na 4 niedzielę zwykłą 29. 01 2017

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na remont dachu naszego kościoła

2. Za tydzień niedziela adoracyjna, wspomnienie św. Agaty. Prosimy o przyniesienie chleba, który poświęcony przynosi błogosławieństwo do domu i chroni nasze domostwa przed nieszczęściami, szczególnie przed pożarami.

3. W czwartek 2. lutego Uroczystość Ofiarowania Pańskiego, MB Gromnicznej – poświęcenie gromnic o 7.00 i 18.00. Na Mszy św. o 18.00 poświęcenie gromnic dla dzieci pierwszokomunijnych. Jest to I czwartek miesiąca, modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, po Mszy wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu do 19.30

4. W piątek św. Błażeja – poświęcenie świec ku czci świętego oraz obrzęd błogosławieństwa gardła. Serdecznie zapraszamy. Jest to I piątek miesiąca – o 15.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych poprzedzona koronką do Bożego Miłosierdzia. Kartki na intencje do pobrania z ostatniej ławki. Po Mszy św. wieczornej spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, Droga Krzyżowa oraz ucałowanie relikwii Krzyża Świętego

5. W sobotę o 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP oraz różaniec wynagradzający z racji I soboty miesiąca. Do chorych kapłani udadzą się ok. godz. 8.30

6. Parafia Zmartwychwstania Pańskiego na Starym Zdroju organizuje od przyszłej niedzieli 5. lutego nauki neokatechumenalne. Zainteresowanych odsyłamy do gabloty

6. W dniu 8. lutego w przychodni lekarskiej przy ul. Wysockiego będzie można w promocyjnej cenie 55 zł odbyć badania USG Dopplerowskie żył i USG ogólnonarządowe oraz echo dna serca. Szczegóły znajdują się w gablocie oraz w samym ośrodku zdrowia

7. Wszystkim parafianom i gościom życzymy wiele łask Bożych, dziękujemy za składana ofiary na remont dachu i wieży kościoła oraz na bieżące utrzymanie parafii. Niech Bóg udzieli nam błogosławieństwa.