Ogłoszenia parafialne (01 stycznia 2023 r.)

 1. Dziś Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, we wtorek wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus, w piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Msze św. w porządku niedzielnym. W przyszłą niedzielę Niedziela Chrztu Pańskiego.
 2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w czwartek o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica. W sobotę o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z racji I soboty miesiąca.
 3. W Święto Trzech Króli poświęcenie kredy, kadzidła i wody, które następnie będzie można nabyć w zakrystii.
 4. Trwa Kolęda, którą rozpoczynamy od godz. 15:30. W trakcie kolędy kancelaria czynna we wtorek o godz. 19:00 i w czwartek rano od godz. 9:00 do godz. 10:00. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie.
 5. W przyszłą sobotę, 07 stycznia o godz. 11:00, ostatnia ministrancka zbiórka kolędowa.
 6. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.

 

PLAN KOLĘDY

Poniedziałek 02.01.2023 r.

  1. ul. Dąbrowskiego
  2. ul. Przyjaciół Żołnierza, Wańkowicza, Komuny Paryskiej

Wtorek 03.01.2023 r.

  1. ul. Reja
  2. ul. Piaskowa

Środa 04.01.2023 r.

  1. Ludowa
  2. Ratuszowa, Wysockiego

Czwartek 05.01.2023 r.

  1. Wiejska
  2. Ruchu Oporu, Kraka

W przyszłym tygodniu zakończenie kolędy. Plan podamy 8 stycznia w przyszłą niedzielę. Dodatkową kolędę planujemy na 12 stycznia. Osoby, które chciałyby mieć pobłogosławione mieszkanie, a które z różnych powodów albo nie zdążyły jeszcze wypisać kartki zgłoszeniowej (zaproszenia), albo których nie było, kiedy chodziliśmy po ich ulicy, prosimy o zgłoszenie tego  do któregoś z Księży.