Ogłoszenia parafialne (04 października 2020 r.)

1. Dziś XXVII Niedziela Zwykła. Na zakończenie Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, w środę NMP Różańcowej.
  2. W ubiegłą niedziele przedstawiciele Rady Parafialnej zebrali do puszek 2060,2 zł. Taca w tym dniu wyniosła 2869,99 zł. Ofiarodawcy indywidualni złożyli razem 300 zł. Łącznie zabraliśmy 5230,19,zł. Dzięki waszej ofiarności, za którą bardzo dziękujemy, zebraliśmy w ciągu trzech miesięcy na remont Wieżyczek w przy wejściu głównym 31347,59 zł. Serdeczne Bóg zapłać Radzie Parafialnej i wszystkim ofiarodawcom.
  3. Chcemy by w naszej Parafii powstało Duszpasterstwo Młodzieży. Wszystkich chętnych zapraszamy dzisiaj na pierwsze spotkanie na godz. 16:00 do Domu Parafialnego.
  4. Do wtorku 6 października trwa Nowenna Pompejańska w intencji parafian o godz. 16:55. Od środy nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17:15. Zachęcamy do licznego uczestnictwa.
  5. W środę 7 października będziemy przeżywać nasz parafialny odpust, który będzie jednocześnie dniem wizytacji kanonicznej w naszym Kościele. Będziemy w tym dniu gościć Ks. Bpa Marka Mendyka. W tym dniu Msze św. będą odprawione
    o godz. 9:00 (ze sprawozdaniem wizytacyjnym proboszcza) i o godz. 18:00 z bierzmowaniem naszej młodzieży. Bardzo prosimy by na Mszę o godz. 9:00 przyszedł cały Żywy Różaniec. Na tej Mszy zostanie poświęcony nowy sztandar Żywego Różańca. O godz. 15:00 wraz z Ks. Biskupem nawiedzimy cmentarz i pomodlimy się za naszych zmarłych. W tym dniu frekwencja na Mszach św. będzie świadectwem naszej pobożności wobec naszego Biskupa.
  6. W tym tygodniu spotkanie Klubu Seniora w czwartek o godz. 10:00. Zajęcia odbędą się w Domu Parafialnym.
  7. We wtorek 6 października kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  8. Mamy już nową książkę intencji na rok 2021.
  9. Spowiedź św. dla kandydatów do bierzmowania (przed bierzmowaniem) we wtorek 06.10 o godz. 19:00 w kościele.
  10. Pierwsze spotkanie dla rozpoczynających przygotowania do bierzmowania w czwartek, 8 października, o godz. 19:00 w Domu Parafialnym.
  11. Rozpoczęliśmy spotkania dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Spotkania odbywają się w sali Domu Parafialnego w sobotę o godz. 10:15.
  12. Spotkanie dla Dzieci komunijnych i ich rodziców dzisiaj o godz. 16:00 w Kościele.
  13. Za tydzień o godz. 12:00 zostanie odprawiona Msza św. trydencka.
  14. Próba scholi w poniedziałek 16:30 – 17:30, sobota 10:00 – 11:00. Zapraszamy nowych kandydatów do scholi.
  15. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli Lena Wędzonka. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…