Ogłoszenia parafialne (08 października 2017 r.)

1. Przeżywamy XXVII Niedzielę zwykłą – niedzielę papieską. Dziś zbierane są w Polsce do puszek ofiary na Dzieło Trzeciego Tysiąclecia. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka; w piątek bł. Honorata Koźmińskiego.
  2. Dziś o godz. 12.00 uroczysta Msza Święta Odpustowa. Mszy przewodniczył będzie i homilię wygłosi ks. dziekan Krzysztof Iwaniszyn – były ojciec duchowny WSD Świdnica.
  3. Trwa październik miesiąc różańcowy. Codzienne nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30. Zachęcamy do liczniejszego udziału w tym nabożeństwie.
  4. W najbliższy piątek ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, kończące jubileusz 100-lecia objawień. Początek o godz. 17.30. Procesja po mszy św.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i pogłębiania swojej wiedzy religijnej. Do nabycia nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.
  6. Za tydzień o godz. 16:00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. oraz dla ich rodziców.
  7. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszły śp. Maria Jagielska, Józef Kłosiński oraz Stefan Charysz: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…