Ogłoszenia parafialne (10 listopada 2019 r.)

 1. Przeżywamy XXXII Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Marcina z Tours; we wtorek św. Jozafata Kuncewicza; w środę św. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
 2. Modlitwy wypominkowe są odprawiane w naszym kościele w dniach od 2 do 11 listopada o godz. 17.15. Kartki wypominkowe znajdują się z tyłu kościoła, prosimy o czytelne wypełnianie.
 3. Kolejne spotkanie scholi dziecięcej w poniedziałek o godz. 16:30 na plebanii. W dalszym ciągu zapraszamy nowe osoby, które chciałyby śpiewać na chwałę Panu Bogu.
 4. W środę i piątek o godz. 10:00 spotkanie w ramach Klubu Seniora.
 5. Zachęcamy małżonków, którzy chcieliby dołączyć do nowopowstającego Kręgu Domowego Kościoła o zgłaszanie się do Ks. Proboszcza. Zachęcamy również do zapisywania się do Żywego Różańca, gdyż w jednej Róży brakuje kilku osób. Żywy Różaniec w naszej Parafii liczy 7 Róż.
 6. Dziś w naszym kościele spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych o godz. 16:00. Obecność obowiązkowa.
 7. W dniu dzisiejszym o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. trydencka. Osoby, które nie chcą uczestniczyć w Mszy św. sprawowanej wg starszej formy rytu rzymskiego prosimy o wybranie innej godziny. Jednocześnie przypominamy, że Msze św. trydenckie odprawiane są raz w miesiącu w naszym kościele. Harmonogram tych Mszy jest wywieszony w gablocie.
 8. We wtorek 12 listopada o godz. 19:00 spotkanie dla młodzieży żeńskiej przygotowującej się do bierzmowania. Katecheza odbędzie się w Domu Parafialnym. W następny wtorek 19 listopada Msza św. dla wszystkich kandydatów do bierzmowania. Na tę Mszę św. kandydaci przynoszą książeczki.
 9. W sobotę 16 listopada przed Mszą św. wieczorną nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
 10. Dzisiaj nasi ministranci będą zbierać do puszek na fundusz ministrancki. Pieniądze będą przeznaczone na wyjazd w czasie ferii zimowych.
 11. Do nabycia nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Nowa cena Gościa Niedzielnego wynosi 6 zł.
 12. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Dariusz Narewicz, Andrzej Derda, Zdzisław Soroka i Stanisława Wołczok. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…