Ogłoszenia parafialne (15 lipca 2018 r.)

  1. Przeżywamy XV Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie NMP z Góry Karmel; w piątek bł. Czesława, prezbitera. W miesiącu lipcu oddajemy szczególną cześć Najdroższej Krwi Chrystusa, zapłaty naszego zbawienia. Litania do Krwi Chrystusa na zakończenie mszy św. w miesiącu lipcu.
  2. Z wyprzedzeniem informujemy, że dnia 9. września w naszej parafii zostanie zorganizowany festyn rodzinny z okazji urodzin Matki Bożej. W związku z festynem zwracamy się do potencjalnych sponsorów o wsparcie naszego parafialnego święta.
    O fundowanie fantów na loterię fantową.
  3. W przyszłą niedzielę 22. lipca o godz. 18:00 zostanie odprawione comiesięczne nabożeństwo do św. Rity Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Rozpocznie się ono Mszą św. ku czci św. Rity.
  4. W przyszłą niedzielę ze względu na zbliżające się wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców, poświęcenie pojazdów po mszy św. o godz. 12.00.
  5. Dnia 30. lipca po raz kolejny wyrusza Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę. Grupa Wałbrzyska rozpoczyna swoje pielgrzymowanie Mszą Świętą o godz. 10.00 w kościele Aniołów Stróżów. Osoby, które chciałyby udać się pieszo do Częstochowy prosimy o kontakt z ks. Mateuszem. Można zapisać się także do grupy duchowego uczestnictwa, która
    w trakcie trwania pielgrzymki będzie się modliła za pielgrzymów.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i pogłębiania swojej wiedzy religijnej. Do nabycia nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.