Ogłoszenia parafialne (19.02.2017 r.)

1. Przeżywamy VII niedzielę zwykłą. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym, w środę Święto Katedry św. Piotra, w czwartek św. Polikarpa (tłusty czwartek).

2. Od przyszłego tygodnia nasz kościół będzie otwierany w niedzielę o godz. 7.00.

3. W najbliższą środę comiesięczne nabożeństwo do św. Rity – Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i pogłębiania swojej wiedzy religijnej. Do nabycia nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

5. Za tydzień przypada ostatnia niedziela miesiąca. Taca z tej niedzieli przeznaczona jest na remont dachu naszej świątyni.

6. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli: Aniela Bugno, Grażyna Bratkowska, Mariusz Zawada oraz Wiesław Ciuryło. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

7. Trwają Ferie Zimowe, życzymy wszystkim udanego wypoczynku oraz Bożego błogosławieństwa i wielu łask.