Ogłoszenia parafialne (19 kwietnia 2020 r.)

1. Dziś zakończenie Oktawy Wielkiej Nocy – Niedziela Miłosierdzia Bożego.  W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy
    w czwartek uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika – Głównego Patrona Polski; w piątek uroczystość św. Jerzego Patrona naszej parafii; w sobotę święto św. Marka Ewangelisty imieniny Księdza Biskupa Marka oraz ks. Jarosława Buczyńskiego, których polecamy modlitwie naszej wspólnoty. Msza imieninowa Ks. Jarosława w sobotę o godz. 18:00. W czwartek i piątek w związku z uroczystościami dodatkowa Msza św. o godz. 9:00.
  2. Dzisiaj o godz. 12:00 zostanie odprawiona Msza św. w rycie trydenckim.
  3. Wczoraj we współpracy z Radą Parafialną i Radą Wspólnoty Samorządowej Konradów–Biały Kamień, dzięki pomocy Caritas naszej diecezji zrobiliśmy 50 paczek żywnościowych. Ze zbiórki jałmużny wielkopostnej do puszki nasi parafianie wrzucili 2510 zł. Za zebrane pieniądze również zakupimy żywność i rozdamy biednym. Dla porównania w zeszłym roku zebraliśmy 1800 zł, a teraz mimo pandemii dużo więcej. Dziękujemy za ofiarne serca.
  4. W obecnym stanie epidemii zawieszone są wszelkie spotkania w parafii. Osoby osłabione z powodu wieku, chore, z objawami infekcji prosimy o nie uczestniczenie w nabożeństwa oraz w Mszach św.
  5. W dalszym ciągu nieczynna jest kancelaria oraz porady prawne. Pilne sprawy prosimy załatwiać dzwoniąc na parafialny numer 507824030.
  6. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Jolanta Raś i Franciszek Szymanek: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…