Ogłoszenia parafialne (25 sierpnia 2024 r.)

1. Przeżywamy XXI Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek uroczystość NMP Częstochowskiej, we wtorek wspomnienie św. Moniki, w środę św. Augustyna, w czwartek Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
  1. Dzisiaj przypada ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  1. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  1. W tym tygodniu spotkanie seniorów w czwartek o godz. 10:00.
  1. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna tylko w czwartki w godz. 16:00 – 17:30.
  1. Informujemy, że rozpoczynamy zapisy do I Komunii Świętej oraz do Sakramentu Bierzmowania które potrwają do końca września. Zapisy będą odbywać się w kościele po niedzielnej Mszy św. bądź w kancelarii parafialnej. Prosimy nie zwlekać z zapisami.
  1. W dniach 26-28 sierpnia w naszej parafii przy kościele, będzie można odwiedzić Iskrę Niepodległości czyli widowisko multimedialne ukazujące drogę odzyskania przez Polskę niepodległości oraz osoby z tym związane. Wstęp wolny. Terminy wizyt jest następujący: w poniedziałek i wtorek godz. 9:00-17:00 a w środę godz. 9:00-15:00. Wydarzenie organizuje nasza parafia oraz Fundacja św. Jerzego.
  1. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Janina Arendarczyk. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…