Ogłoszenia parafialne (26 kwietnia 2020 r.)

1. Dziś przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu we wtorek wspomnienie św. Ludwika Grignon de Monforta; w środę obchodzimy święto św. Katarzyny Sieneńskiej – Doktora Kościoła; w czwartek św. Piusa V; w piątek św. Józefa Robotnika; w sobotę uroczystość NMP Królowej Polski.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 17.30. W sobotę o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z racji I soboty miesiąca.
  3. W piątek rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe będą odprawiane codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  4. W czwartek 23.04.2020r. w uroczystość św. Wojciecha nastąpiło kanoniczne objęcie diecezji przez nowego Biskupa Marka Mendyka. Pamiętajmy o modlitwie w intencji nowego Biskupa Świdnickiego.
  5. W obecnym stanie epidemii zawieszone są wszelkie spotkania w parafii. Osoby osłabione z powodu wieku, chore, z objawami infekcji prosimy o nie uczestniczenie w nabożeństwa oraz w Mszach św.
  6. W dalszym ciągu nieczynna jest kancelaria oraz porady prawne. Pilne sprawy prosimy załatwiać dzwoniąc na parafialny numer 507824030.
  7. Do nabycia nowe numery „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.