Ogłoszenia parafialne (26 lipca 2020 r.)

  1. Dziś przeżywamy XVII Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w środę wspomnienie św. Marty, w piątek św. Ignacego z Loyoli, w sobotę św. Alfonsa Marii Liguoriego. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:00 poświęcimy pojazdy w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa.
  2. Dziś również, przypada ostatnia niedziela miesiąca. W związku z tym, przedstawiciele naszej Rady Parafialnej już po raz trzeci staną z puszkami, aby zbierać na wkład własny potrzebny do dotacji jaką nasza parafia otrzymała
    z Ministerstwa Kultury. Dziękujemy za wszelką pomoc w naszych remontach.
  3. Nabożeństwa do Najdroższej Krwi Chrystusa odprawiane są codziennie do piątku przed wieczorną Mszą św.
  4. W piątek nasi ministranci wrócili z wakacji nad Jeziorem Turawskim. Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe obu wyjazdów.
  5. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna tylko w czwartki od godz.16:00-17:30.
  6. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Msza św. wynagradzająca o godz. 8:00 wraz ze zmianą tajemnic różańca.
  7. W tym tygodniu w ramach Klubu Seniora spotkanie w czwartek o godz. 10:00, które odbędzie się tradycyjnie w Domu Parafialnym. Spotkanie będzie miało charakter wykładu otwartego, który poprowadzi dietetyk kliniczny. Wstęp wolny.
  8. Do nabycia nowe numery „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.