Ogłoszenia parafialne (9 maja 2021 r.)

  1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna. W kalendarzu liturgicznym w czwartek wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej; w piątek święto św. Macieja Apostoła. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele odprawiamy codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  3. W czwartek, 13 maja, pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00. W tym dniu na mszy św. wieczornej chcemy wprowadzić intencje zbiorowe za żywych i zmarłych. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać intencje tradycyjnie w zakrystii lub w kancelarii.
  4. Za tydzień na Mszach św. do południa włącznie gościć będziemy moderatora Bractwa Szkaplerza św. Michał michalitę ks. Roberta Ryndaka CSMA, który wygłosi homilie na wszystkich Mszach. Po Mszy św. o godz. 12:00 możliwość przyjęcia Szkaplerza św. Michała Archanioła.
  5.  Do końca czerwca Fundacja Św. Jerzego prowadzi specjalistyczne porady psychologiczne i psychoterapeutyczne dla osób niepełnosprawnych. Porady są prowadzone telefonicznie i przez Internet. Korzystanie z porad jest bezpłatne.
  6. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Jerzy Mażewski, Roman Grzesik, Eugeniusz Krugły, Czesław Pucha, Mieczysław Olejniczak. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…