Zdjęcia z Peregrynacji MB Fatimskiej

Zapraszam do zdjęć z Peregrynacji MB Fatimskiej, która odbyła się w naszej parafii od 5. do 9. października 2016. Autorzy zdjęć: ks. Mateusz Hajder, ks. Maciej Sroczyński (ja) i p. Patryk Dawidziak. Zdjęcia można dowolnie udostępniać na Facebooku lub innych mediach społecznościowych.

Galeria zdjęć znajduje się TUTAJ lub po kliknięciu w obrazek:

img_0136

Figura Matki Bożej Fatimskiej umieszczona jest na postumencie zrobionym z dachówek i cegieł – materiałów, które służą do odbudowy dachu naszego kościoła. Grotę zrobiono z łat dachowych, pokrytych z zewnątrz tkaniną, jaką wykłada się łaty pod dachówką. W we wnętrzu groty umieszczono dwanaście dachówek z namalowanymi gwiazdami, które symbolicznie tworzą apokaliptyczną koronę z gwiazd dwunastu. Autorami projektu są ks. Mateusz Hajder i ks. Maciej Sroczyński.