Msza pożegnalna S. Benigny

W niedzielę, 23 lutego 2020r., na Mszy Świętej, o godz. 07:30, dziękowaliśmy za posługę S. Benigny, w naszej wspólnocie parafialnej, która pełniła posługę Przełożonej klasztoru SS. Elżbietanek, na terenie naszej Parafii oraz posługę zakrystianki w naszym kościele. Mszy Świętej przewodniczył ks. Proboszcz – Zbigniew Chromy, a koncelebrował – ks. Jarosław Buczyński. Bardzo serdecznie dziękujemy S. Benignie za każde dobro, które wyświadczała, za pomoc i pokorną służbę w naszej parafii. Życzymy Siostrze, aby na nowej placówce we Wleniu, także nie brakowało sił do pełnienia woli Bożej, w Zgromadzeniu. Ponadto życzymy: dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech Pan Bóg błogosławi, na każdy dzień.