Obłóczyny kanonickie Księdza Proboszcza 15 września 2019r.

15 września, w uroczystość Najświętszej Maryi Panny – Matki Bolesnej, nasz Ksiądz Proboszcz dr Zbigniew Chromy, podczas Mszy Świętej o godz. 18:00, w Kolegiacie Świętych Aniołów Stróżów, został obleczony w szaty Kanonika Kapituły Matki Bożej Bolesnej, przez Pasterza naszej Diecezji – Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Ignacego Deca. Godność tę otrzymał w Wielki Czwartek, w Katedrze Świdnickiej, a dziś w uroczystość Patronki naszego Miasta został uroczyście włączony w poczet kanoników tejże Kapituły. To wielkie wyróżnienie dla naszej Parafii. Życzymy naszemu Księdzu Proboszczowi dr. kan. wielu łask Bożych, opieki Matki Najświętszej, zdrowia na dalsze lata posługi kapłańskiej dla naszej wspólnoty parafialnej! Dziękujemy Redakcji Gościa Świdnickiego za udostępnienie zdjęć.