Ogłoszenia parafialne (01 maja 2022 r.)

 1. Dziś III Niedziela Wielkanocna. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wspomnienie św. Atanazego, we wtorek uroczystość NMP Królowej Polski, w środę wspomnienie św. Floriana, w piątek święto Świętych Filipa i Jakuba.
 1. Rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa.
 1. W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 4060 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 200 zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.
 1. W tym tygodniu przypada pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo do Przeczystego Serca Św. Józefa w środę przed Mszą św. wieczorną. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne
  i misyjne w czwartek o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica. W piątek spowiedź od godz. 17.30. W sobotę o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z racji I soboty miesiąca.
  W tym dniu Księża odwiedzą chorych zgłoszonych wcześniej w kancelarii, w zakrystii bądź telefonicznie.
 2. W sobotę 7 maja w czasie Mszy św. o godz. 18:00 nastąpi przekazanie relikwii św. Jana Pawła II naszej Parafii. Mszy św. będzie przewodniczył Ks. Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki, Metropolita Lwowski. Zapraszamy do licznego udziału w przywitaniu relikwii Świętego.
 3. Osoby zapisane na pielgrzymkę do Włoch prosimy o wpłacanie euro za wyjazd. Tuż przed wyjazdem zorganizujemy jeszcze spotkanie na którym omówimy szczegóły wyjazdu. Dziękujemy.
 1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, które będą odprawione o godz. 17.30 i połączone z nabożeństwem majowym.
 1. Ze względu na nasilające się ostatnio wyłudzenia („na wnuczka”) Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności.
 1. Za tydzień w Domu Parafialnym będzie można kupić coś do zjedzenia (i nie tylko) wyprodukowane przez Panie z Ukrainy, którym pomaga nasza parafia. Cały dochód z tego mini kiermaszu jest oczywiście przeznaczony na pomoc dla nich.