Ogłoszenia parafialne (24 kwietnia 2022 r.)

 1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek święto św. Marka Ewangelisty, we wtorek Uroczystość św. Wojciecha, w środę uroczystość św. Jerzego (przesunięta z niedzieli – dzień odpustu parafialnego);
  w czwartek wspomnienie św. Ludwika Grignon de Montforta; w piątek święto św. Katarzyny Sieneńskiej.
 1. W poniedziałek 25 kwietnia, w święto św. Marka Ewangelisty, przypadają imieniny JE Ks. Bp. Marka Mendyka, Biskupa Świdnickiego. Najdostojniejszego Solenizanta polecamy modlitwie parafian.
 1. Jutro również swoje imieniny będzie obchodził Ks. Jarosław, którego także polecamy modlitwie wspólnoty parafialnej.
 1. Od piątku wspólnie z Siostrami Elżbietankami przyjęliśmy doraźnie 7 osobową rodzinę ukraińską z Żytomierza. Panie poszukują pracy, chcą też wynająć jakieś mieszkanie. Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc i informacje.
 2. Dzisiaj przypada ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
 1. Dziś w ramach akcji „Żonkilowa Kwesta”, (którą swym honorowym patronatem objął Biskup Świdnicki), we wszystkich parafiach wałbrzyskich dekanatów wolontariusze zbierają pod kościołami ofiary na Hospicjum im. Jana Pawła II
  w Wałbrzychu i Miejskie Hospicjum we Lwowie.
 2. W dniu jutrzejszym podczas Mszy św. o godz. 18:00 odprawianej ku czci św. Jerzego JE Ks. Bp Ignacy Dec udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.
 1. Od dzisiaj powracają nieszpory niedzielne, które będą odprawione o godz. 17.30. Zapraszamy.
 1. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Ida Magda. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…