Ogłoszenia parafialne (03 grudnia 2023 r.)

Dziś I Niedziela Adwentu – I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wspomnienie św. Barbary, patronki górników, w środę św. Mikołaja, w czwartek św. Ambrożego, w piątek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

Dziś po każdej Mszy św. do południa, w Domu Parafialnym, istnieje możliwość nabycia ciasta oraz waty cukrowej. Zapraszamy.

Dzisiaj na Mszy św. o godz. 18:00 będziemy modlili się w intencji górników z okazji wspomnienia św. Barbary – Patronki Górników. Mszy św. będzie przewodniczył bp Ignacy Dec. Współorganizatorem obchodów jest Instytut Jana Pawła II.

Dzisiaj na koniec każdej Mszy św. są święcone opłatki na stół wigilijny. Będzie je można nabyć w zakrystii, kancelarii parafialnej oraz przy wyjściu z kościoła. Jednocześnie przypominamy, że nie upoważnialiśmy nikogo do roznoszenia opłatków po terenie naszej parafii. Będzie można także nabyć świece na stół wigilijny dużą w cenie 20 zł a małą
w cenie 10 zł.

W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 3854,18 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 500 zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.

Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 18:00. Zachęcamy dzieci by przynosiły na roraty lampiony

Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.

Spotkanie w ramach Klubu Seniora w tym tygodniu w poniedziałek o godz. 10:00 i w środę o godz. 14:30. Spotkania odbędą się w Domu Parafialnym.

W tym tygodniu Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w czwartek o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica.

Dnia 5 grudnia we wtorek kancelaria parafialna będzie nieczynna z powodu adwentowego dnia skupienia księży.

W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Danuta Wilde, Kazimierz Basztura. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…