Ogłoszenia parafialne (06 marca 2022 r.)

1. Dziś przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu – I niedziele miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św.
  2. W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 3 785,99 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 400 zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.
  3. W minioną niedzielę i w Środę Popielcową zbieraliśmy do puszek ofiary na rzecz Ukraińców. Dzięki waszej ofiarności zebraliśmy 6 315,01 zł. W naszym imieniu przelałem na konto Caritas 8 000 zł. Bardzo dziękuję za Waszą postawę.
  4. W naszym kościele od I niedzieli Wielkiego Postu (czyli od dzisiaj) znajduje się puszka na jałmużnę wielkopostną. Składana do niej jałmużna wielkopostna posłuży na pomoc Ukrainie. Jednocześnie zbieramy środki przeciwgorączkowe i przeciwbólowe, pieluchy, pościel, śpiwory, latarki i baterie (w wielu miastach nie ma prądu). Wszystkie produkty będziemy sukcesywnie za pomocą Caritas przesyłać dla potrzebujących.
  5. Tradycyjne nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali odpowiednio w piątek i niedzielę o godz. 17:15.
  6. We wtorek 08 marca odbędzie się spotkanie dla męskiej części kandydatów do bierzmowania, a w czwartek 10 marca dla części żeńskiej. Oba spotkania będą miały miejsce w Domu Parafialnym i rozpoczną się o godz. 18:45.
  7. W czwartek 10 marca rozpocznie się nowenna przed uroczystością św. Józefa Oblubieńca. W dniach od 10 -18 marca przed wieczorną Mszą św. modlitwy nowennowe.
  8. W poniedziałek 14 marca odbędzie się kolejna katecheza dla dorosłych zatytułowana: „Czy Kurs Alfa jest zagrożeniem dla wiary?”.
  9. Spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 20 marca o godz. 15:00 w Kościele.
  10. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Edmund Sapieja, Jerzy Dziczkowski. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…