Ogłoszenia parafialne (07lipca 2024 r.)

1. Przeżywamy XIV Niedzielę Zwykłą – I niedzielę miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie św. Jana z Dukli, w czwartek święto św. Benedykta, opata – patrona Europy, w piątek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, w sobotę św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej ks. Daniela Mosóra. Ksiądz Daniel pochodzi ze Strzegomia, był święcony w roku 2013 i przyszedł do nas z parafii św. Jerzego w Dzierżoniowie. Pamiętajmy w modlitwie o nowym wikariuszu. A ks. Danielowi życzymy wielu łask Bożych na czas posługi w naszej parafii.
  1. Dzisiaj po Mszach dopołudniowych można nabyć ciasto w Domu Parafialnym.
  1. Dziś w związku z festynem parafialnym przedstawiciele Rady Parafialnej oraz organizatorzy naszego festynu zbierają do puszek ofiary na fanty do loterii fantowej. Jedną z głównych nagród będzie tygodniowy wyjazd na Lazurowe Wybrzeże we Francji. Druga taka zbiórka będzie miała miejsce 04 sierpnia. Dziękujemy za wsparcie.
  1. W czwartek 11 lipca seniorzy udają się na pielgrzymkę do Sanktuarium św. Filomeny w Gniechowicach i do Sulistrowiczek. Wyjazd o godz. 8:00.
  1. W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 3893,29 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 300 zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.
  1. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  1. W sobotę, 13 lipca, zostanie odprawione nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się po Mszy św. o godz. 18:00. Na nabożeństwo przynosimy świeczki.
  1. Informujemy, że kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna tylko w czwartki w godz. 16:00 – 17:30.