Ogłoszenia parafialne (30 czerwca 2024 r.)

  1. Przeżywamy XIII Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek uroczystość Najdroższej Krwi Chrystusa; w środę święto św. Tomasza Apostoła, w czwartek wspomnienie św. Elżbiety Portugalskiej, w sobotę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  1. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  1. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca. Taca przeznaczona na cele remontowa naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  1. Dziś żegnamy Ks. Artura, który po 5-letniej pracy w naszej parafii przechodzi do innej placówki. O godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w jego intencji, która będzie wyrazem podziękowania za pracę z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalszą pracę duszpasterską. W dniu jutrzejszym, zgodnie z decyzją Ks. Biskupa, powitamy w naszej wspólnocie parafialnej Ks. Daniela Mosóra, który przyjdzie do nas z Parafii św. Jerzego w Dzierżoniowie.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w czwartek o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica W piątek spowiedź o 17:30.
  1. Informujemy, że kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna tylko w czwartki w godz. 16:00 – 17:30.
  1. Tak jak w ubiegłym roku w związku z festynem parafialnym w przyszłą niedzielę 07 lipca przedstawiciele Rady Parafialnej oraz organizatorzy naszego festynu będą zbierać do puszek ofiary na fanty do loterii fantowej. Jedną z głównych nagród będzie tygodniowy wyjazd na Lazurowe Wybrzeże we Francji. Druga taka zbiórka będzie miała miejsce 04 sierpnia.
  1. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odszedł śp. Adam Kozioł. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…