Ogłoszenia parafialne (08 kwietnia 2018 r.)

  1. Przeżywamy II Niedzielę Wielkanocną – Niedzielę Miłosierdzia. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesiona z dnia 25 marca ze względu na Wielki Tydzień i Oktawę Wielkanocną).
  2. Dziś w Niedzielę Miłosierdzia w całej diecezji zbierane są ofiary do puszek na potrzeby Caritas Diecezji Świdnickiej.
  3. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie ogólne dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i pogłębiania swojej wiedzy religijnej. Do nabycia świąteczne „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.
  5. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Józefa Broniek, Józef Butta i Krystyna Balcer: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.