Ogłoszenia parafialne (15 kwietnia 2018 r.)

  1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną. Dziś o godz. 17 odbędzie się spotkanie formacyjne dla dzieci i rodziców przed I Komunią Świętą.
  2. Dziś i za tydzień dzieci z PSP nr 6 kwestują przed Kościołem na rzecz dzieci osieroconych – więcej szczegółów na temat tego przedsięwzięcia na plakacie w gablocie.
  3. W najbliższy piątek spotkanie dla osób przygotowujących się do bierzmowania, rozpoczyna się oną Mszą Świętą
    o godz. 18.00.
  4. Przygotowujemy się do Uroczystości św. Jerzego naszego Patrona. W ramach tego przygotowania dziś rozpoczynamy nowennę przed odpustem ku czci Św. Jerzego. Będzie ona odprawiana codziennie przed Mszą Świętą wieczorną.  Msza św. odpustowa z udziałem duchowieństwa naszego dekanatu odbędzie się 24 kwietnia we wtorek o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnego świętowania imienin naszej parafii.
  5. W środę 18. Kwietnia na parkingu przy kościele odbędzie się zbiórka elektrośmieci. Gdyby ktoś posiadał nieużywany lub uszkodzony sprzęt elektroniczny, którego chciałby się pozbyć, można go przynieść do południa, do godz. 10.00.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i pogłębiania swojej wiedzy religijnej. Do nabycia nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.
  7. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli: śp Witold Trawiński, Bronisław Szczerba, Mirosław Wroński, Józef Butta.  Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.