Ogłoszenia parafialne (09 stycznia 2022 r.)

1. Dziś przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego. W dniu dzisiejszym kończy się Okres Narodzenia Pańskiego. W kalendarzu liturgicznym w czwartek wspomnienie św. Hilarego z Poitiers Dr Kościoła, w sobotę św. Pawła I Pustelnika.
  2. Osoby zapisane na pielgrzymkę do Włoch prosimy o wpłacanie złotówek za wyjazd do Księdza Proboszcza.
  3. Niedzielne nieszpory o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Jutro, 10 stycznia, o godz. 17:00 odbędzie się kolejna katecheza dla dorosłych, zatytułowana: „Czy wierzymy w tego samego Boga co muzułmanie?”
  5. W czwartek, 13 stycznia, o godz. 18:45 w kościele odbędzie się obowiązkowe spotkanie dla wszystkich kandydatów do bierzmowania.
  6. Zakończyliśmy kolędę, która w tym roku ze względu na pandemię, odbywała się na zaproszenia. Bardzo dziękujemy rodzinom, które zaprosiły nas do swych domów. Szczegóły podamy w ramach rocznego sprawozdania za miesiąc.
  7. Ze sprzedaży kadzidła ministranci zebrali 1156, 10zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  8. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Katarzyna Drozd, Lucyna Maciejewska, Wanda Pochel, Andrzej Nagliński, Wanda Kubaczyk. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…