Ogłoszenia parafialne (02 stycznia 2022 r.)

1. Dziś przeżywamy II Niedzielę po Bożym Narodzeniu, Niedzielę Najświętszego Imienia Jezus – I niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Msze św. w porządku niedzielnym. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego.
  2. W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 3287,15 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 400 zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.
  3. Osoby zapisane na pielgrzymkę prosimy o wpłacanie złotówek za wyjazd do Księdza Proboszcza.
  4. W Święto Trzech Króli poświęcenie kredy, kadzidła i wody.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca, Msza św. o nowe powołania tradycyjnie o godz. 18:00. W piątek spowiedź od godz. 17.30. W najbliższą sobotę o godz. 8:00 zmiana tajemnic różańcowych i Msza wynagradzająca.
  6. Niedzielne nieszpory o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  7. Spotkanie kolędowe dla wszystkich grup odbędzie się 8 stycznia o godz. 16:00 w Domu Parafialnym.
  8. W poniedziałek 10 stycznia o godz. 17:00 odbędzie się kolejna katecheza dla dorosłych, zatytułowana: „Czy wierzymy w tego samego Boga co muzułmanie?”
  9. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Arkadiusz Pawlikowski, Barbara Kozioł, Jan Gołowicz, Paweł Stryjek. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

PLAN KOLĘDY

Poniedziałek 03.01.2022 r.