Ogłoszenia parafialne (1 marca 2020 r.)

 1. Przeżywamy dziś I Niedzielę Wielkiego Postu. Na zakończenie Mszy św. Adoracja z racji I niedzieli miesiąca. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w środę święto Kazimierza Królewicza.
 2. W ubiegłą niedzielę od darczyńców indywidualnych na remont Kościoła zebraliśmy razem 620 zł. Taca z zeszłej niedzieli wyniosła 3961,61 zł. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom wspierającym remont naszej Świątyni.
 3. Witamy w naszej wspólnocie nową Siostrę Sylwię, która od poniedziałku jest przełożoną Sióstr Elżbietanek i będzie się także opiekować naszą zakrystią. Siostrze Sylwii życzymy obfitości łask Bożych w nowym miejscu.
 4. Dziś nasi ministranci zbierają ofiary do puszek, które zostaną przeznaczone na wyjazd wakacyjny.
 5. Nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele będą sprawowane w następującym porządku w każdy piątek o godz. 17:15 Droga Krzyżowa, a w niedziele o godz. 17:15 Gorzkie Żale.
 6. Spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania we wtorek, 3 marca, o godz. 19:00 w domu parafialnym.
 7. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca, będzie można po każdej Mszy św. do południa zjeść ciastko i wypić kawę w naszym Domu Parafialnym. Zapraszamy.
 8. W naszym kościele od Środy Popielcowej znajduje się puszka na jałmużnę wielkopostną. Pod koniec Wielkiego Postu członkowie Rady Parafialnej dokonają podliczenia ofiar, z których zakupimy żywność na święta dla najbardziej potrzebujących.
 9. Dziś Parafia Aniołów Stróżów zaprasza na uroczystą Mszę św. z okazji obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, która odbędzie się o godz. 13:00. Mszy przewodniczył będzie JE Ks. Bp Ignacy Dec i będzie transmitowana przez TVP Polonia.
 10. W tym tygodniu przypada pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo do Przeczystego Serca Św. Józefa w środę przed Mszą św. wieczorną. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w czwartek o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica. W piątek spowiedź od godz. 17.30. W sobotę o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z racji I soboty miesiąca. Księża w tym dniu odwiedzą chorych. Kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 11. W przyszłą sobotę 07.03.2020r. o godz. 16:30 w Domu Parafialnym spotkanie dla rodziców lektorów, ministrantów i kandydatów.
 12. Do nabycia nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 13. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Irena Janic, Marian Kacica, Bronisław Gardzielewski, Joanna Gicala. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…