Ogłoszenia parafialne (10 stycznia 2021 r.)

1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego.
  2. Przypominamy, że w związku z popularnością św. Rity w dniu nabożeństwa do niej, które odprawiamy 22 dnia każdego miesiąca, od tego roku wprowadzamy w tym dniu Msze św. zbiorowe. Dodatkowo zachęcamy do przygotowywania konkretnym próśb do św. Rity i wrzucanie ich do skrzynki z napisem Nowenna do św. Rity.
  3. Do końca czerwca Fundacja Św. Jerzego prowadzi specjalistyczne porady psychologiczne i psychoterapeutyczne dla osób niepełnosprawnych. Porady są prowadzone telefonicznie i przez Internet. Korzystanie z porad jest bezpłatne. Szczegóły na plakacie w gablocie, na stronie internetowej i na Facebooku.
  4. W związku z kolędą kancelaria parafialna czynna będzie w czwartek rano od godz. 09:00 do godz. 10:00.
  5. W tym tygodniu kończymy kolędę, która w tym roku wyjątkowo odbywa się na zaproszenie. Chodzimy z kolędą w godz. 15:30-17:30. Plan wywieszony jest w gablocie.

Poniedziałek 11.01.2021 r.

1. Bohaterów Getta
    2. Wiejska, Bukowa, 3 maja
    3. Ratuszowa, Ruchu Oporu

Wtorek 12.01.2021 r.

1. Piasta 3a-47
    2. Piasta 47c-g, Wolności
    3. Ludowa, Reja i Kraka.

Środa 13.01.2021 r.

Kolęda dodatkowa

Zgodnie z zaleceniem Księdza Biskupa Świdnickiego w najbliższą sobotę odprawimy Mszę św. kolędową w intencji wszystkich parafian z prośbą o Boże błogosławieństwo w rozpoczętym już nowym roku.

1. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Mariola Mazurek, Wiesław Truszczyński i Łucja Cierzniak. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…