Ogłoszenia parafialne (17 stycznia 2021 r.)

1. Dziś II niedziela zwykła. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: we wtorek św. Sebastiana Pelczara; w czwartek św. Agnieszki.
  2. W najbliższy piątek 22 stycznia o godz. 18:00 zostanie odprawiona kolejna Msza św. ministrancka, z której taca przeznaczona będzie na fundusz ministrancki. Tego dnia zostanie także odprawione jak co miesiąc nabożeństwo do św. Rity. Zachęcamy do pisania konkretnych próśb do św. Rity i wrzucanie ich do skrzynki z napisem Nowenna do św. Rity.
  3. Kancelaria parafialna od tego tygodnia czynna będzie we wtorek i czwartek od godz. 16:00 do godz. 17:30. Darmowe porady prawne we wtorek w godz. 17:00-18:00.
  4. W poniedziałek rozpocznie się tydzień modlitw o jedność chrześcijan i potrwa tradycyjnie do 25 stycznia, do święta Nawrócenia św. Pawła.
  5. W ubiegłą niedzielę i w święto Trzech Króli nasi ministranci ze sprzedaży kredy i kadzidła zebrali 1606,21 zł. Pieniądze te zasiliły fundusz ministrancki. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  6. W przyszłą niedzielę swoje urodziny będzie obchodził ks. Jarosław. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona o godz. 12:00. Polecamy Jarosława modlitwie parafian.
  7. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Teresa Dopierała, Regina Krajewska, Marianna Stenzel, Jerzy Dziczkowski, Jan Gotfryd i Leon Wędzonka. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…