Ogłoszenia parafialne (11 października 2020 r.)

 1. Dziś XXVIII Niedziela Zwykła. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu we wtorek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, w czwartek św. Teresy od Jezusa, w piątek św. Jadwigi Śląskiej, w sobotę św. Ignacego Antiocheńskiego.
 2. Dzisiaj o godz. 12:00 zostanie odprawiona Msza św. trydencka.
 3. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:15. Zachęcamy do licznego uczestnictwa.
 4. We wtorek 13 października zostanie odprawione nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18:00.
 5. W środę 7 października przeżywaliśmy nasz parafialny odpust połączony z dniem wizytacji kanonicznej. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w jego organizację i wszystkim uczestniczącym w naszym parafialnym święcie.
 6. W najbliższy piątek o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji LSO naszej Parafii. Taca w tym dniu przeznaczona będzie na fundusz ministrancki.
 7. Z racji przypadającego 17 października liturgicznego wspomnienia św. Ignacego Antiocheńskiego swoje imieniny będzie obchodził JE Ks. Bp Ignacy Dec – Biskup Senior naszej diecezji. Zachęcamy do modlitwy w intencji Pierwszego Biskupa Świdnickiego. Msza Św. w intencji dostojnego Solenizanta będzie sprawowana w katedrze 15 października (czwartek) o godz. 12.00,
 8. Rozpoczęliśmy spotkania dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Spotkania odbywają się w sali Domu Parafialnego w sobotę
  o godz. 10:15.
 9. Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, co roku obejmuje swoją opieką blisko dwa tysiące zdolnych uczniów i studentów z niezamożnych rodzin, z wiosek i małych miejscowości całej Polski. Dziś w XX Dzień Papieski w naszym kraju podczas kwesty przy kościołach
  i w miejscach publicznych zbierane są ofiary na ten cel, który jest „żywym pomnikiem” wdzięczności dla św. Jana Pawła II. Niech udzielone w ten sposób wsparcie będzie wyrazem naszej solidarności i wyobraźni miłosierdzia.