Ogłoszenia parafialne (12 maja 2024 r.)

1.Przeżywamy VII Niedzielę Wielkanocną czyli Wniebowstąpienia Pańskiego. Dziś obchodzimy 130 rocznicę istnienia naszej parafii tj. dzienną datę jej erygowania 12 maja 1894 r. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu we wtorek święto św. Macieja Apostoła; w czwartek święto św. Andrzeja Boboli Patrona Polski. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.

3. Jutro po Mszy św. wieczornej odprawimy pierwsze nabożeństwo fatimskie. Na nabożeństwo przynosimy świece.

4. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12:00 dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii św.. Polecamy ich modlitwie parafian by dobrze, w sposób duchowy przeżyły ten piękny dzień i kontynuowały przyjaźń z Panem Jezusem przez przyjmowanie kolejnych Komunii św.

5. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa.

6. Od piątku trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlitwy nowennowe codziennie przed Mszą św. wieczorną.

7. Dnia 15 maja na plebanii o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie przed parafialnym festynem. Zapraszamy osoby chcące się zaangażować w jego organizację.

8. W tym tygodniu spotkania seniorów we wtorek, w środę i w czwartek o godz. 10:00. Spotkania odbędą się w Domu Parafialnym.

9. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Ewa Ilczuk. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…