Ogłoszenia parafialne (05 maja 2024 r.)

1.Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba, w środę uroczystość św. Stanisława, głównego Patrona Polski i naszej diecezji; w piątek wspomnienie św. Jana z Avili. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 4059,70. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła można nabyć magnes na lodówkę, z okazji 130 – lecia istnienia naszej Parafii. Dzisiaj także zapraszamy, po Mszy Świętej do naszego domu parafialnego na kawę i ciasto.

3. W piątek rozpocznie się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Mo-dlitwy nowennowe codziennie przed wieczorną Mszą św.

4. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa.

5. W przyszłą niedziele na Mszy o godz. 12:00 dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii św.. Polecamy ich modlitwie parafian by dobrze, w sposób duchowy przeżyły ten piękny dzień. Prosimy wybrać inną godzinę Mszy Świętej, aby były miejsca w kościele dla rodziców i najbliższych dzieci komunijnych.

6. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30.