Ogłoszenia parafialne (17 kwietnia 2022 r.)

Życzenia: Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia obfitości łask Bożych. Niech Zmartwychwstały Chrystus udziela Wam hojnie swego błogosławieństwa. Niech świadomość triumfu życia nad śmiercią napełnia Wasze serca niezachwianą nadzieją! Chrystus Zmartwychwstał!

  1. Przeżywamy Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego. Za tydzień niedziela Miłosierdzia Bożego. Trwamy w nowennie przed tym Świętem. Koronka do Bożego Miłosierdzia z modlitwami nowennowymi codziennie przed mszą wieczorną.
    W piątek ze względu na Oktawę nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. W drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. w porządku niedzielnym. Taca z tego dnia jest przeznaczona na PWT Wrocław i WSD Świdnica.
  1. Ofiary składane w ramach jałmużny wielkopostnej na pomoc dla Ukraińców wyniosły 3600 zł. Bóg zapłać za ofiarność.
  1. Proboszcz parafii św. Jerzego i Matki Bożej Różańcowej serdecznie dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w zorganizowanie Triduum Sacrum w naszym kościele: Księżom Wikariuszom, Pani Organistce, Scholi, Liturgicznej Służbie Ołtarza, oraz wszystkim uczestniczącym w największych Świętach naszej wiary.
  1. W piątek 22 kwietnia, o godz. 18:00 zostanie odprawione, jak co miesiąc, nabożeństwo do św. Rity. Zachęcamy do pisania konkretnych próśb do św. Rity.
  1. W przyszłą niedzielę jest ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  1. W przyszłą niedzielę powracają nieszpory niedzielne, które będą odprawione o godz. 17.15. Zapraszamy.
  1. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Marianna Jabłonowska. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…