Ogłoszenia parafialne (17 lipca 2022 r.)

1. Dziś XVI Niedziela Zwykła. W kalendarzu liturgicznym W poniedziałek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, w piątek święto św. Marii Magdaleny, w sobotę święto św. Brygidy – Patronki Europy.
  2. W piątek 22 lipca, o godz. 18:00 zostanie odprawione, jak co miesiąc, nabożeństwo do św. Rity.
  3. W dniach 19 – 20 lipca w środę i czwartek o godz. 10:00 w Domu Parafialnym odbędą się spotkania ramach Klubu Seniora. Zapraszamy.
  4. W dniach 01-08 sierpnia odbędzie się XIX Piesza Pielgrzymka Świdnicka na Jasną Górę. Chętni do wzięcia udziału mogą zapisać się u ks. Wojciecha Oleksego z parafii Podwyższenia Krzyża w Wałbrzychu. W dniach pielgrzymki w ramach duchowego uczestnictwa będziemy modlić się w intencji pielgrzymów przed wieczorną Mszą św.
  5. W przyszłą niedzielę 24 lipca w związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców, po Mszy św. o godz. 12:00 odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych.
  6. Nieszpory niedzielne odprawiane są o godz. 17. Zachęcamy do uczestnictwa.
  7. Kancelaria parafialna w czasie wakacji jest czynna tylko w czwartki od godz. 16:00 do 17:30.