Ogłoszenia parafialne (10 lipca 2022 r.)

1. Dziś XV Niedziela Zwykła. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek święto św. Benedykta, we wtorek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, w środę św. św. Andrzeja Świerada i Benedykta, w piątek św. Bonawentury,
    w sobotę NMP Góry Karmel.
  2. W środę, 13 lipca, zostanie odprawione nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:00. Na nabożeństwo przynosimy świeczki.
  3. W czwartek 14 lipca o godz. 10:00 w ramach Klubu Seniora odbędzie się wykład otwarty o zasadach działania programu „Korpus wsparcia Seniorów”. Zapraszamy.
  4. Nieszpory niedzielne odprawiane są o godz. 17. Zachęcamy do uczestnictwa.
  5. Informujemy, że kancelaria parafialna w czasie wakacji jest czynna tylko w czwartki od godz. 16:00 do 17:30.
  6. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Piotr Urbaniak, Zenon Dębosz, Ryszard Soroka. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…