Ogłoszenia parafialne (18 grudnia 2022 r.)

1. Dziś IV Niedziela Adwentu. kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w sobotę Wigilia Bożego Narodzenia – wspomnienie liturgiczne Adama i Ewy – Pierwszych Ludzi (w tym dniu mszy św. o godz. 18.00 nie będzie). W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia Pańskiego i rozpoczęcie Oktawy Bożego Narodzenia.
  2. W tym tygodniu Roraty dla dzieci do czwartku włącznie o godz. 18:00. Zachęcamy dzieci by przynosiły na roraty lampiony.
  3. Wizyta duszpasterska w naszej parafii odbywa się na podstawie zgłoszeń (zaproszeń). Kartki, na których należy napisać nazwisko rodziny i adres, znajdują się w punkcie z prasą katolicką. Zgłoszenia zbieramy do 23 grudnia. Plan kolędy ogłosimy w Boże Narodzenie. Prosimy powiadomić osoby rzadziej chodzące do kościoła.
  4. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  5. W czwartek, 22 grudnia, zostanie odprawione nabożeństwo do św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.00.
  6. Artur odwiedzi swoich chorych w piątek 23 grudnia w godz. 8:30-11:30.
  7. Pasterki w naszej parafii będą odprawione jak co roku o godz. 22.00 i 24.00. Serdecznie zapraszamy. W Uroczystość Narodzenia Pańskiego Msze św. w porządku niedzielnym.
  8. Opłatki do nabycia w zakrystii, kancelarii parafialnej oraz przy wyjściu z kościoła. Do nabycia są również świece Caritas w cenie: duże po 20 zł, małe po 10 zł.
  9. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Małgorzata Turczańska. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…