Ogłoszenia parafialne (2 czerwca 2024 r.)

1. Przeżywamy IX Niedzielę Zwykłą – I Niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie świętych męczenników z Ugandy Karola Lwangi i Towarzyszy, w środę św. Bonifacego, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  1. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie Bożego Ciała. Ks. Wikariuszowi, Siostrom Elżbietankom, Pani Organistce, Osobom przygotowującym ołtarze, Pani układającej kwiaty, Panom niosącym Baldachim oraz Liturgicznej Służbie Ołtarza, Bóg zapłać.
  1. W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 4109,48 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 300 zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.
  1. We wtorek o godz. 10:00 spotkanie seniorów w Domu Parafialnym.
  1. W piątek ze względu na uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  1. Rozpoczął się miesiąc czerwiec. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w czwartek o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica. W piątek spowiedź od 16:40 – 17:20.
  1. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Marian Łyczkowski, Przemysław Łukowski, Marzanna Grodzicka. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…