Ogłoszenia parafialne (20 stycznia 2019 r.)

 1. Przeżywamy dziś II Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Agnieszkę – jest to także Dzień Babci, w którym pamiętamy w modlitwie o naszych Babciach; w czwartek św. Franciszka Salezego,
  w piątek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w sobotę świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa.
 2. Od 18 stycznia trwa Tydzień Ekumenicznych, w czasie którego modlimy się o jedność chrześcijan.
 3. W czwartek o godz. 10.00 spotkanie w ramach Klubu Seniora.
 4. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy wszystkim rodzinom za przyjęcie i miłą, rodzinną atmosferę podczas kolędy. Od tego tygodnia kancelaria parafialna czynna będzie we wtorki, czwartki od godz.16:00 do 17.30, a w soboty
  od godz. 9:00 do10:00.
 5. We wtorek comiesięczne nabożeństwo do św. Rity – patronki od spraw beznadziejnych, które rozpocznie się Mszą św.
  o godz. 18.00.
 6. W najbliższy piątek o godz. 18.45 odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania
  w Domu Parafialnym. Obecność obowiązkowa.
 7. W przyszłą niedziele przypada ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe. W przyszłą niedzielę zostanie przedstawione sprawozdanie duszpastersko-gospodarcze za miniony rok, w związku ze zbliżającą się
  2 rocznicą objęcia parafii przed obecnego proboszcza.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i pogłębiania swojej wiedzy religijnej. Do nabycia nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.
 9. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Wojciech Kruk, Stefan Główczyński, Łucja Kukiz, . Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…