Ogłoszenia parafialne (24 grudnia 2023 r.)

  1. Dziś IV Niedziela Adwentu i jednocześnie Wigilia Bożego Narodzenia wspomnienie liturgiczne Adama i Ewy – Pierwszych Ludzi (dzisiaj Mszy św. o godz. 18.00 nie będzie). Pasterki w naszej parafii będą odprawione jak co roku o godz. 22.00 i 24.00. Serdecznie zapraszamy. W dzień Narodzenia Pańskiego Msze św. w następującym porządku: o 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. W II Dzień Świąt Msze św. w porządku niedzielnym.
  2. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Świętej Rodziny i Zakończenie Roku kalendarzowego. Msze św. w porządku niedzielnym do godz. 12:00 włącznie. Msza na zakończenie roku o godz. 16:00. W Nowy Rok Msze św. o godz. 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00.
  3. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa.
  4. W naszej parafii organizujemy Kolędowanie z dziećmi i młodzieżą, na które zapraszamy wszystkie grupy parafialne. Odbędzie się ono 28 grudnia o godz.18:30 (po Mszy wieczornej) w Domu Parafialnym.
  5. Wizyta duszpasterska w naszej parafii odbędzie się na podstawie zgłoszeń (zaproszeń). Kartki, na których należy napisać nazwisko rodziny i adres, znajdują się w punkcie z prasą katolicką. Zgłoszenia zbieramy do 29 grudnia. Plan kolędy ogłosimy w Sylwestra i w Nowy Rok. Kolędę rozpoczniemy po Nowym Roku. Prosimy powiadomić osoby rzadziej chodzące do kościoła.
  6. Można jeszcze nabyć opłatki. Są dostępne w zakrystii. Jest jeszcze kilka dużych świec na stół wigilijny w cenie 20 zł.
  7. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Barbara Wachol. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…