Ogłoszenia parafialne (25 września 2022 r.)

 1. Dziś XXVI Niedziela Zwykła. W kalendarzu liturgicznym we wtorek wspomnienie św. Wincentego à Paulo, w środę św. Wacława, w czwartek święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek wspomnienie św. Hieronima, w sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
 2. Dzisiaj przypada ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
 3. Dzisiaj o godz. 16:00 pierwsze spotkanie dla dzieci i ich rodziców przygotowujących się do I komunii św. Przypominamy, że do końca września trwają zapisy kandydatów do bierzmowania dla uczniów klas VIII szkoły podstawowej i starszych oraz dzieci do I Komunii św.
 4. W przyszłą niedzielę, 2 października, na spotkanie na godz. 16:00 zapraszamy kandydatów do Bierzmowania.
 5. Spotkanie w ramach Klubu Seniora we wtorek o godz. 10:00 w Domu Parafialnym.
 6. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 8:00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z racji I soboty miesiąca. W sobotę Ks. Artur odwiedzi chorych.
 7. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik. Do 6 października w czasie Misji św. Różaniec w ramach Nowenny Pompejańskiej od godz. 17:00. Osoby nie odmawiające Nowenny zapraszamy w tym czasie na godz. 17:30 na trzecią część różańca.
 8. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. po Nowennie Pompejańskiej. Zachęcamy do uczestnictwa.
 9. W dniach 1 – 6 października odbędą się w naszej Parafii Misje św., które poprowadzą Ojcowie Bernardyni z Kalwarii Zebrzydowskiej, O. Tarsycjusz Bukowski i O. Terencjan Krawiec.
 10. Dnia 7 października będziemy przeżywać nasz parafialny odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej połączony z Koronacją Obrazu Matki Bożej Białokamieńskiej. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem JE Ks. Abp. Mieczysława Mokrzyckiego w asyście JE Ks. Biskupa Marka Mendyka będzie odprawiona w tym dniu o godz. 17:00. W tym dniu różaniec odprawimy o godz. 16:00.
 11. W poniedziałek 3 października odbędzie się sprzątanie kościoła przed odpustem. Kościół będziemy sprzątać po Mszy wieczornej. Po sprzątaniu serdecznie zapraszamy na herbatę na plebanii. Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy.
 12. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odszedł śp. Jan Trzanek. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…