Ogłoszenia parafialne (18 września 2022 r.)

1. Dziś XXV Niedziela Zwykła. W kalendarzu liturgicznym we wtorek wspomnienie św. męcz. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w środę święto św. Mateusza, w piątek wspomnienie św. Pio z Pietrelciny.
  2. W czwartek, 22 września, o godz. 18:00 zostanie odprawione, jak co miesiąc, nabożeństwo do św. Rity.
  3. W przyszłą niedzielę, 25 września, o godz. 16:00 pierwsze spotkanie dla dzieci klas III i ich rodziców przygotowujących się do I komunii św.
  4. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30. po Nowennie Pompejańskiej. Zachęcamy do uczestnictwa.
  5. W przyszłą niedzielę jest ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  6. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorki i czwartki od godz. 16:00 do 17:30.
  7. Trwają zapisy do I Komunii Świętej oraz do Sakramentu Bierzmowania. Zakończą się do końca września. Zapisów można dokonać w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej. Prosimy nie zwlekać.
  8. Trwa Nowenna Pompejańska w intencji parafian. Różaniec pompejański zaczynamy codziennie o godz. 17:00.
  9. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Tadeusz Pasternak, Grzegorz Ornat. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…