Ogłoszenia parafialne (28 stycznia 2024 r.)

1. Dziś IV niedziela zwykła. W kalendarzu liturgicznym we wtorek święto rocznicy poświęcenia katedry w Świdnicy, w środę wspomnienie św. Jana Bosko, w piątek święto Ofiarowania Pańskiego, a w sobotę wspomnienie św. Błażeja.
  2. Dzisiaj przypada ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na prace remontowe.
  3. W środę 31 stycznia o godz. 19:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Odbędzie się ono w salce na plebani.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza św. o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w czwartek o godz. 18:00 zamówiona przez Towarzystwo Przyjaciół WSD Świdnica W piątek spowiedź o 17:30.
    W sobotę o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca i Msza św. wynagradzająca z racji I soboty miesiąca. Ks. Artur w lutym odwiedzi chorych 24.02.2024r.
  5. W środę 31 stycznia przypada XV rocznica sakry biskupiej bpa Marka Mendyka, Biskupa Świdnickiego. Osobę Księdza Biskupa, zwłaszcza w dniu rocznicy święceń biskupich, polecamy modlitwie.
  6. Dnia 1 lutego w parafii Aniołów Stróżów rozpocznie się Seminarium Odnowy Wiary, które poprowadzi Wspólnota Oblubieńca Region Świdnica. Szczegóły na plakacie i ulotkach pod chórem.
  7. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Helena Musialska, Teresa Szetela. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…