Ogłoszenia parafialne (04 lutego 2024 r.)

1.       Dziś V niedziela zwykła. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wspomnienie św. Agaty;  we wtorek św. Pawła Miki i Towarzyszy; w sobotę św. Scholastyki.

2.       W ubiegłą niedzielę taca na cele remontowe wyniosła 4 748,23 zł. Od darczyńców indywidualnych otrzymaliśmy razem 300 zł. Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych w naszym kościele.

3.       Dziś po każdej Mszy św. do południa, w Domu Parafialnym, istnieje możliwość nabycia ciasta oraz waty cukrowej. Zapraszamy.

4.       W środę 7 lutego spotkanie kandydatów do bierzmowania. Odbędzie się ono w salce na plebanii. Obecność obowiązkowa.

5.       W parafii Aniołów Stróżów 1 marca rozpoczęło się Seminarium Odnowy Wiary. Spotkania odbywają się w każdy czwartek o godz. 19:00 w Domu Katechetycznym przy ul. Młynarskiej 16.

6.       Osoby, które zapisały się na Pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych Europy prosimy o wpłacanie pozostałej kwoty za wyjazd do końca marca. Jest jeszcze jedno wolne miejsce. Program wisi w gablocie.

7.       W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli śp. Stefania Mandziak, Maria Pupek, Stanisław Majewski, Tadeusz Kondej. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…